UAH
  • EUR
  • USD
Додайте товари до списку бажань
0

1-12 місяців Тосай (Tosai)

Секрети вибору коі Тосай

коропи коі тосайМи пропонуємо шанувальникам краси коропів коі поринути в захоплюючий світ з вирощування цих риб з мальків до великих примірників. Тосай - однорічна особина у віці (1-12 місяців). Зріст коропів кої залежить від багатьох факторів:

  • генетик;
  • віку;
  • умов утримання (вмісту кисню, температури води, системи фільтрації, обсягу водоймища);
  • корму;
  • щільності посадки коропів коі у водоймі.

Декоративний короп маленький росте з різною швидкістю. За перший рік він може стати на 10-20 см більше. Як і у людини, зріст рибки з віком сповільнюється. Зрілість настає у віці - самці з 2 років, а самки з 3 років.

Яскравість - приклад декоративності чи вада?

Пошук ідеального koi tosai трохи відрізняється від покупки зрілої особини. З віком стан коропа змінюється: малюнок, інтенсивність кольору, навіть форма тіла. Якісний малюк японського коропа з часом раскриває свої генетичні задатки, він стає найбільш ефектним після трьох років. Тому при покупці звертайте увагу не на яскравість пігментації, а на якість шкіри і форму тіла коропів коі.

Якщо епітелій здоровий, досить щільний, однорічний коі не буде дуже яскравим. Тонка шкіра дозволяє пігменту максимально візуалізувати. У молодому віці це красиво, але з ростом особини шар пігменту буде стоншуватися, його концентрація зменшується - через якийсь час колір втрачає насиченість.

В 1-12 місяців коі може виглядати злегка мутним, відтінок приглушеним. Головне, щоб шкіра була здоровою. В її товстому шарі кристали пігменту, немов плавають (через що і немає тієї яскравості в молодому віці). Якість забарвлення поліпшується із зростанням особини: шкіра стане тоншою, пігмент підступить до поверхні, колір буде більш концентрованим. Малюнок стане об'ємним, немов в 3D картині, де відтінки закладені на різних рівнях. Точно так само і малюки коропів коі приховують потенціал кольоровості за рахунок товщини епітелію і глибини розподілу пігменту.

Місце покупки

Отримати здорових малюків koi tosai, а в перспективі - виростити великого коропа коі з яскравим насиченим кольором, правильною формою тіла, допоможе тільки правильно обраний заводчик. Багаторічний досвід, багатовікові традиції, глибокі знання теми - прерогатива селекціонерів в Японії.

Вам не обов'язково вирушати в країну Висхідного Сонця. Наша компанія Koi Farm займається імпортом коропів коі в Україні, Росії, Молдові. Малюки коропів коі будуть доставлені з дотриманням всіх правил і норм транспортування (умови доставки обговорюються в індивідуальному порядку з замовником).

Немає товарів

Вгору
,