UAH
  • EUR
  • USD
Додайте товари до списку бажань
0

12-24 місяців Нісай (Nisai)

Сортування:
спочатку дешевше спочатку дорожчі

Більш детально про koi nisai

коропи коі nisaiКоропи коі - одна з найзагадковіших риб на планеті. В Японії вони оповиті туманом священності, символіки і важливості. Koi nisai - це особини 2-х річного віку (12-24 місяці).

Зважений вибір - запорука успіху

Якісний, здоровий коі дволітка від молодшого побратима tosai відрізняється більш вираженою кольоровістю. Декоративність koi nisai з віком тільки посилюється.

Важливий критерій вибору риби - поведінка і манера плавання. Коі дволітка вважається підлітком, тому плавність рухів, граціозність властива не всім. Вони ростуть і змінюються з часом. З незграбних, рвучких особин вони стануть дорослими, солідними коропами.

Отже, перед покупкою парчевого коропа зверніть увагу на важливі параметри:

  • колір, оригінальність малюнка;
  • стан шкірних покривів;
  • форму тіла;
  • крові, яку використовують заводчики.

Перед придбанням в ідеалі самостійно поспостерігати за рибкою, її поведінкою, порівняти візуальні характеристики. Але якщо такої можливості немає, довіртеся фахівцям нашої компанії Koi Farm.

Ми впевнені, що якість і потенціал зростання коропів залежить від селекції і походження. Тому співпрацюємо тільки з японськими виробниками - законодавцями моди розведення декоративних коі.

Ми допоможемо підібрати якісних особин для акваріумів, природних або штучних водойм конкретного регіону. Короп коі 2 роки або більш дорослі 3-4 річні особини різних порід - ми задовольнимо вимоги щодо різноманіття і варіативності мешканців вашого ставка.

Замовити декоративних коропів з Японії можуть жителі Києва, Харкова, Дніпра, Одеси, Полтави, Запоріжжя, Львова - усіх куточків України. З огляду на особливість живого вантажу, необхідність дбайливого транспортування, умови доставки обговорюються індивідуально з кожним клієнтом.

Вгору
,