UAH
  • EUR
  • USD
Додайте товари до списку бажань
0

24-36 місяців Сансай (Sansai)

Особливості коропів sansai від Koi Farm

коропи коі sansaiЧарівне мистецтво облаштування присадибних ділянок водоймами з декоративними рибками прийшло до нас з Японії. Одна з найпопулярніших риб для водойми - це короп коі. Sansai - це вік особин 2-3 роки.

У цей період риба набула хороший малюнок, відмінно проглядається насиченість пігменту, різка манера плавання змінилася граціозністю і стійким балансом. Настає зрілість. До цього короп стрімко зростав, але тепер може додавати в середньому по 10 см за кожен рік життя. Вже проглядається торпедовидна форма - основний критерій виставкової оцінки високопородного коропа коі.

Для самців коі 3 роки - оптимальний період розмноження. Пару їм підбирати варто з виду koi yonsai (зріла самка 4-5 років).

Як вибрати

В Україні багато колекціонерів-любителів. Якщо хочете отримати здорових і якісних вихованців коі, звертайтеся тільки до фахівців з багаторічним досвідом. Місце походження риби грає ключову роль для її здоров'я та адаптації до певних кліматичних умов.

Купити якісних коропів koi sansai, які пройшли безліч селекційних відборів, відповідають заявленому класу і вартості, в Україні пропонує наша компанія Koi Farm. Ми довіряємо тільки досвіду японських постачальників - експортуємо коропів з країни Сонця, що сходить.

В інтернет-магазині за реальними фото ви можете підібрати потрібний екземпляр, а наші фахівці подбають про відповідність критеріїв якості:

  1. Малюнка і кольору (чіткість, контрастність візерунків, текстура шкіри, яскравість відтінків).
  2. Будови тіла (пропорційності, форми тулуба, голови, плавників).
  3. Ідентифікація конкретного класу (обов'язкові ознаки, манера поведінки та ін.).

Вже зараз ви можете замовити коропів коі 3 роки різних порід від кращих японських селекціонерів.

У нашому інтернет-магазині коі sansai можуть купити жителі будь-якого куточка України. Бережна доставка з попереднім обговоренням умов можлива в Київ, Харків, Дніпро, Одесу, Полтаву, Запоріжжя, Львів.

Немає товарів

Вгору
,