UAH
  • EUR
  • USD
Додайте товари до списку бажань
0

Box Mix

Декоративна риба для ставка напряму з Японії

коропи коі bon mixКілька століть тому в країні Висхідного Сонця зародилася традиція населяти штучні водойми незвичайними мешканцями - коропами коі. Вони вважаються символом, добра, благополуччя, любові і дружби. Граціозна манера поведінки, неспішне плавання дорослих особин заворожує, налаштовує на медитативність і умиротворення. Яскраві і барвисті ставкові риби надихають, радують калейдоскопом барв і незвичністю поєднань.

Створити у свому саду частинку Японії допоможе наш інтернет-магазин, де представлений величезний асортимент коропів коі безлічі порід, віку і розмірів.

Завершальний штрих для стильного ландшафту

Наша компанія Koi Farm пропонує декоративні рибки для ставка, підібрані за розмірами і породами для водойм певного характеру. Цікаві поєднання підготовлені для запуску у постійний ареал проживання. Вам не потрібно самостійно компонувати різні екземпляри, зіставляти вік майбутніх вихованців. Ми все зробили за вас. Однорічні Tosai, Nisai, Sansai або зрілі Yonsai для розведення потомства - будь-які рішення знайдете в нашому інтернет-магазині.

Строкаті парчеві коропи будуть прикрашати Ваше садове водоймище великою кількістю кольорів, а здатність звикати до господарів, їсти з руки - радувати і тішити.

Розведення риби в ставку - ціле мистецтво. Купивши одного коі, відразу захочеться йому контрастну компанію. Але обмежений бюджет порушує плани? Ми сформували набори з урахуванням колористики, насиченості кольору, порід риби. І все це за оптимальною ціною.

Беззаперечний плюс запропонованих міксів - адаптивність до потрібного кліматичному регіону. У нас купити рибу для ставка можуть жителі Києва, Харкова, Дніпра, Одеси, Полтави, Запоріжжя, Львова та інших куточків України. Всі коропи коі належать до одного сімейства, тому немає ризику поїдання підселення експонатів. У будь-який час можна придбати нових мешканців і радувати себе красою результату.

Переваги співпраці з Koi Farm очевидні:

  • якісні, здорові японські ставкові риби, які прекрасно акліматизуються в наших широтах;
  • ціна, визначена якістю луски, шкіри, форми тіла представників мікс-наборів;
  • дбайлива доставка з дотриманням правил транспортування живого вантажу;
  • консультації з усіх питань утримання, розведення тварин, можливість самостійно вибрати і купити рибу для ставка в рамках організованих турів до Японії.

Немає товарів

Вгору
,